10 priekšrocības, ko jūt tie, kas izmanto Daikin siltumsūkni.

2022.gadā arvien vairāk cilvēku izvēlas siltumsūkņus kā sava mājokļa apkures iekārtu. Īpaši pie mūsdienu apkures izmaksām, cilvēki svārtās, kādu apkures sistēmu, lai izvēlas savai mājai. Apkures iekārta ir lēmums, kas var ietekmēt dzīves kvalitāti un ērtības pat turpmākos 10-15 gadus, tāpēc ir ļoti svarīgi pieņemt pareizo izvēli.

Daudzas privātmājas atrodas ārpus apdzīvotām vietām vai to nomalēs, kur nav pieejamas pilsētas komunikācijas vai to pievilkšana maksā ļoti dārgi. Šādās situācijās par pamata apkures veidu bieži izvēlas starp granulu apkuri vai gaiss – ūdens siltumsūkni.

Gaiss-ūdens siltumsūknis ir pieprasīts apkures veids Skandināvijā, un arī kaimiņos Lietuvā un Igaunijā jau manāmi pārspēj tik agrāk pieprasīto gāzes apkuri. Arī Latvijā, īpaši jaunbūvēs, un pat iekļauts jau daudzos māju projektos, ir tieši Daikin gaiss-ūdens siltumsūknis, kas nav nepamanīts arī apdrošinātāju acīs. Izvēloties kā apkures risinājumu Daikin siltumsūkņus, apdrošināšanas izmaksas ir krietni zemākas, kā ierīkojot citas apkures sistēmas. Siltumsūkni izceļot starp citiem apkures risinājumiem, tas tiek novērtēts arī kā videi draudzīgākais un drošākais apkures veids, ko iesaka ieviest mājokļos kā apkures risinājumu (kādu apkuri izvēlēties 2023.gadā, lasi šeit).

Priekšrocības, ko garantē Daikin gaiss – ūdens siltumsūknis:
1. Daikin siltumsūknis ir pilnībā automātiska sistēma, kas ļauj sevi kontrolēt attālināti, nav jābūt klāt, lai papildinātu kurināmo rezerves, visu varam kontrolēt caur viedierīcēm.
2. Aizņem ļoti maz vietas, nerada nekādu netīrību.
3. Nav nepieciešamas atsevišķas telpas, nav nepieciešams izbūvēt skursteni, tādā veidā ekonomējot telpu un līdzekļus.
4. Ar Daikin gaiss-ūdens siltumsūkni nav nepieciešami saskaņojumi un projekti.
5. Pilnībā droša sistēma, kas nodrošina apkuri bez degšanas procesa, kas noņem riskus par ugunsnedrošību, un riskiem ap to (apdegumi, applaucēšanās, tvana gāze, putekļi, kvēpi).
6. Mūsdienās Daikin gaiss-ūdens siltumsūknis spēj apkures lokā nodrošināt līdz 70grādiem siltuma, kas pilnībā var aizstāt jebkuru fosilo kurināmo iekārtu.
7. Ar Daikin siltumsūkni ir iespēja dzesēt māju vasaras sezonā.
8. Daikin gaiss-ūdens siltumsūkņa iekārta visbiežāk būs dārgāka nekā granulu katls, bet uzstādīšana būs daudzas reizes lētāka, jo nebūs jāveido skursteņi, apsaistes sistēma un apkalpošanas izmaksas būs ļoti niecīgas, kā rezultātā siltumsūknis ar uzstādīšanu, noteikti, būs lētāks un vieglāk uzmontējams apkures veids.
9. Ilgmūžība Daikin siltumsūknim ir 12 – 15 gadi, kamēr granulu katlam mūžs parasti ir 7-9 gadi.
10. Pie tagadējām granulu un elektrības cenām, siltumsūknis spēj būt lētāks ekspluatācijā pat lielos ziemas aukstumos.

Ņemot vērā visu augstāk minēto, Daikin gaiss – ūdens siltumsūkņu izvēle Jūsu mājoklim 2023.gadā varētu kļūt par prātīgu apkures risinājumu, kas Jums ļaus ietaupīt daudz laika un līdzekļu.

Siltumsūknis ir ērts un vienkāršs lietošanā, nav jāgādā kurināmais, kurš aizņem daudz vietas, rada netīrību un prasa daudz darba. Nav jāveic regulāras degļu un skursteņu tīrīšanas. Tā vietā, izmantojot Daikin siltumsūkni, iekārtu var kontrolēt caur viedtālruni no jebkuras vietas. Šodien regulēt mājas apkuri var ērti sēžot dīvānā vai izbaudot atvaļinājumu jebkurā pasaules malā.

www.klimatasistemas.lv piedāvā gaiss-gaiss, gaiss-ūdens un zemes siltumsūkņu uzstādīšanu, ventilācijas sistēmas uzstādīšanu/ apkopi, un veic gaisa kondicionieru uzstādīšanu, apkopi visā Latvijas teritorijā.

Ieteikt: