1 svarīgs iemesls, kādēļ KATRAM mājās vajag gaisa kondicionēšanas sistēmu!

2022.gadā arvien vairāk cilvēkiem tiek diagnosticētas dažādas slimības – īpaši izceļas elpceļu problēmas, kā arī migrēnas un dažādas alerģijas. Lai atvieglotu ikdienu un uzlabotu dzīves kvalitāti, visiem, un jo īpaši cilvēkiem ar veselības problēmām, ir nepieciešama vide, kas samazina negatīvos simptomus. Kā viens no labākajiem līdzekļiem, kā uzlabot pašsajūtu, ir svaigs gaiss.

Lielisks, bet tautā vēl nenovērtēta iekārta, kas nodrošina ne tikai tīru gaisu, bet virkni citu labo īpašību, ir gaisa kondicionieris. Gaisa kondicionieru izvēle var kļūt par vienu no labākajiem lēmumiem, kā laicīgi sākt uzturēt veselību stipru.

Kādēļ gaisa kondicionieris?

Gaisa kondicioniera galvenais uzdevums ir regulāri uzturēt komfortablu temperatūru un patīkamu vidi mājās, nodrošinot attīrītu gaisu. Gaisa kondicionierī notiek gaisa filtrēšana, kas nozīmē, ka visi putekļi, putekšņi, netīrumi un pat dzīvnieku spalvas tiek rūpīgi izfiltrēti caur filtriem. Šādi gaiss tiek attīrīts no elpceļu kairinošām vielām, kas var izraisīt ne vienu vien veselības problēmu. Pateicoties gaisa kondicionieru izstādīšanai mājoklī, daudzi cilvēki ir atzinuši, ka gaisa kvalitāte mājās ir manāmi uzlabojusies un iekštelpās ir jūtami vieglāk elpot. Šī iekārta spēj arī regulēt mitruma līmeni, kļūstot par izcilu rīku, kā cīnīties ar pelējumu.

Gaisa kondicionieris ir lieliska iekārta, to lietojot visu cauru gadu, bet sevišķi iemīļots vasaras mēnešos. Vasarā gaisa kondicionieris nodrošina vēsu gaisu, un šādi kontrolējot temperatūru, tas spēj pat glābt dzīvības – īpaši pasargājot mājokļa iemītniekus no pārkaršanas. Tas pastāvīgi nodrošinot gaisa cirkulāciju, uztur telpās patīkami vēsu temperatūru. Ar kondicionieri cilvēki saglabā produktivitāti, koncentrēšanas spējas, kā arī enerģiju. Pateicoties šai spējai atdzesēt telpu, tiek pat samazināts dehidratācijas risks, kas veidojas vasaras karstajās dienās, svīšanas rezultātā.

Pateicoties gaisa kondicionierim, tā ir gudra izvēle, kā mājās ieviest patīkamu klimatu mājās un možu garu, un ne tikai – tas ir arī lielisks sabiedrotais cīņā pret baktērijām un dažādām infekcijām. Ar gaisa kondicionēšanas sistēmu var samazināt virkni veselības problēmu, sākot ar migrēnu, dažādām alerģijām, astmu un veiksmīgāk cīnīties ar slimību simptomiem. Pateicoties gaisa kvalitātei, cilvēki spēj izgulēties daudz labāk, jo krietni uzlabojas miega kvalitāte.


Lai gaisa kondicionieris darbotos veselības labā, tāpat kā regulāri uzņemt maltīti, arī kondicionieris ir pelnījis regulāru aprūpi. Veicot savlaicīgu apkopi – filtru nomaiņu, tehnisko apskati, gaisa kondicionieris būs efektīvs un ilgmūžīgs sabiedrotais lieliskas veselības uzturēšanai.

”Katra māja ir pelnījusi tikt aprīkota ar vērtīgām ierīcēm, kas uzlabo iemītnieku pašsajūtu!”

Gaisa kondicionieris arī:

  • strādā kā papildus drošība (vēdinot māju, logi un durvis ir vietas, pa kuru var ierasties neplānoti viesi);
  • palīdz ekonomēt ziemas periodā (vēdinot māju ar atvērtiem logiem gada aukstajā laikā, māja strauji var zaudē siltumu);
  • darbojas kā garantija (pārlieku liels karstums var nodarīt kaitējumu gan elektroiekārtām, gan mēbēlēm, gan cilvēkam, regulāra atdzesēšana var novērst pat nopietnus bojājumus);

Gaisa kondicionieri savu labo īpašību dēļ ir kļuvuši par pieprasītu izvēli slimnīcās, skolās, bērnudārzos, veikalos un mājokļos.

www.klimatasistemas.lv veic gaisa kondicionieru uzstādīšanu, apkopi visā Latvijas teritorijā. Piedāvā arī gaiss-gaiss, gaiss-ūdens, zemes siltumsūkņu uzstādīšanu, ventilācijas sistēmas uzstādīšanu/ apkopi.

Ieteikt: