Daikin gaiss-ūdens siltumsūkņi


Augstas temperatūras siltumsūknis Altherma 3 H HT

Daikin siltumsūknis Altherma 3 H HT ir ieguldījums komfortā un enerģijas ekonomijā. Šis gaisa-ūdens siltumsūknis veic apsildes, dzesēšanas un tūlītējas karstā ūdens apgādes funkcijas — un, to darot, tas patērē mazāk enerģijas.

Šī sistēma ir ideāli piemērota māju īpašniekiem, kas vēlas uzlabot savu apkures
katlu vai tradicionālo apkures sistēmu, pārveidojot to par ekoloģiskāku un
rentablāku risinājumu.

Priekšrocības:

 • Energoefektīvs
 • Ļoti klusa darbība
 • Plaša izvēle
 • Integrēta sildīšana un karstais ūdens
 • Zemas CO2 emisijas

Godalgām apbalvots dizains

Mājokļu īpašnieki vēlas iekārtu, kas ne tikai labi darbojas, bet arī lieliski izskatās jebkurā telpā. Tieši tāpēc Daikin mērķis bija radīt iekārtu ar izcilām tehniskajām īpašībām un daudzpusīgu dizainu.

Šo centienu rezultātā radās Daikin Altherma 3 H HT — iekārta, kas izcīnījusi nevis vienu, bet veselas divas prestižas dizaina balvas.


Play Video

Play Video

Klusums ir komforts

Kad āra ierīce darbojas standarta skaņas režīmā, tās skaņas spiediena līmenis ir 38 dBA (no 3 metru attāluma) — tas ir kaut kur pa vidu starp putna čiepstēšanu un bibliotēkas klusumu. Zemas skaņas režīmā skaņas spiediens ir uz pusi zemāks
(35 dBA no 3 metru attāluma).

Klausīties Daikin Altherma 3 H HT darbībā

Izcila veiktspēja nāk no iekšienes

Kad āra ierīce darbojas standarta skaņas režīmā, tās skaņas spiediena līmenis ir 38 dBA (no 3 metru attāluma) — tas ir kaut kur pa vidu starp putna čiepstēšanu un bibliotēkas klusumu. Zemas skaņas režīmā skaņas spiediens ir uz pusi zemāks (35 dBA no 3 metru attāluma).

1. Moderns korpuss

Daikin inženieri sadarbojās ar dizaineriem, lai iepūstu tradicionālajā āra ierīcē svaigu elpu. Iedvesmojoties no Daikin iekštelpu ierīču lieliskā dizaina, tika radīta šī āra ierīce, kas izceļas ar pievilcīgu priekšējo paneli un elegantām aprisēm, kas palīdz tai viegli saplūst ar apkārtējo vidi.

2. Jaudīgs ventilators

Lieljaudas ierīces parasti darbojas ar diviem ventilatoriem, taču šai āra ierīcei ir nepieciešams tikai viens. Lielāka izmēra ventilators uzlabo gaisa cirkulāciju, palīdzot panākt zemāku darbības trokšņa līmeni.

3. Pilnīgi jauns kompresors

Daikin Europe sadarbībā ar Japānas Daikin tehnoloģiju un inovāciju centru (Daikin Technology and Innovation Centre) radīja īpašu kompresoru, kas nodrošina 70 °C karsta ūdens padevi. Šis ir arī pirmais augstas temperatūras siltumsūknis, kurā izmantots aukstumaģents R-32, kas ir energoefektīvāks
un rada mazāk CO2 emisiju.

4. Izturīga izolācija

3 slāņu izolācija un gumijas paliktņi starp apakšējo plāksni un vibroplāksni absorbē un izolē skaņu, ko kompresors rada darbības laikā.


Play Video

Uzveic aukstumu

Daikin Altherma 3 H HT ir apsildes risinājums, kas izmanto atjaunojamo enerģiju un darbojas vienlīdz labi gan silta, gan auksta klimata apstākļos. Salīdzinot ar citām apsildes sistēmām, šī sērija izmanto āra gaisu, lai nodrošinātu nepieciešamo siltumietilpību un karsto ūdeni pat – 28 °C temperatūrā.

Viens risinājums — vairākas kombinācijas

Sērijā ietilpst viena āra ierīce, kas saderīga ar trim dažādām godalgotām iekštelpu ierīcēm, kuras visas var pielāgot, lai nodrošinātu apsildi, dzesēšanu un mājsaimniecības karsto ūdeni.

Izvēlieties savu iekštelpu ierīci

Iepazīstieties ar trim iekštelpu ierīcēm, kas ietilpst šajā sērijā, un ar trim dažādajiem iestatījumiem (trim funkcijām), no kurām varat izvēlēties, lai pielāgotu sistēmu savām klimata vajadzībām.

Pie sienas uzstādāms modelis

Kompakta ierīce, ko apvieno ar atsevišķu tvertni, lai nodrošinātu mājsaimniecības karsto ūdeni. Kā izvēles aprīkojums šim modelim ir pieejama dzesēšanas funkcija.

Modelis ar integrētu nerūsošā tērauda mājsaimniecības karstā ūdens tvertni

Kompakta ierīce, ko apvieno ar atsevišķu tvertni, lai nodrošinātu mājsaimniecības karsto ūdeni. Kā izvēles aprīkojums šim modelim ir pieejama dzesēšanas funkcija.

Gaiss-ūdens

Integrēta ECH2O mājsaimniecības karstā ūdens tvertne

Kompakta ierīce, ko apvieno ar atsevišķu tvertni, lai nodrošinātu mājsaimniecības karsto ūdeni. Kā izvēles aprīkojums šim modelim ir pieejama dzesēšanas funkcija.

Četras funkcijas

Tikai apsilde

Funkcija „tikai apsilde” ir standarta funkcija Daikin izstrādājumu klāstā, un tā ir pieejama visām trim iekštelpu ierīcēm.

Šis iestatījums nodrošina telpu apsildi un mājsaimniecības karsto ūdeni.

Reversīvā

Ja jums bez apsildes un karstā ūdens nepieciešama arī komforta dzesēšana, labākais risinājums ir „reversīvā” funkcija.

Šī funkcija, kas pieejama visām trim iekštelpu ierīcēm, ļauj reversēt sistēmas darbību, lai apsildes vietā nodrošinātu dzesēšanu.

Lai izmantotu šo iestatījumu, ir nepieciešama zemgrīdas cauruļu sistēma vai „fankoil” ierīces.

Divzonu

Vienīgā iekštelpu ierīce, kurai ir „divzonu” iestatījums, ir integrētā uz grīdas
uzstādāmā ierīce.

Ar divzonu funkciju jūs varat izvēlēties kontrolēt un regulēt temperatūru divās dažādās sava mājokļa zonās, kurās izmantoti dažādi sildķermeņi, piemēram, radiatori un
zemgrīdas apsilde.

Lietojumprogramma Daikin Residential Controller, ar balss vadību

 • Vadiet apsildes sistēmu no mājām vai attālināti, izmantojot viedtālruni
 • Vadiet apsildes sistēmu ar balss komandām
 • Integrējiet to ar Google Assistant un Amazon Alexa
 • Citas funkcijas:
 • Vadiet apsildes sistēmu no mājām vai attālināti, izmantojot viedtālruni
 • Vadiet apsildes sistēmu ar balss komandām
 • Integrējiet to ar Google Assistant un Amazon Alexa
 • Citas funkcijas:

Daikin zemas temperatūras siltumsūkņi